Kako pravilno koristiti zdravstvene prednosti višnje

Stabla trešanja mogu se naći u gotovo svakom vrtu, ali ne znaju svi korisna svojstva trešanja. Šaka bobica sadrži dnevnu normu vitamina i minerala. Trešnja je prva bobica kod bolesti kardiovaskularnog sustava, čisti tijelo od toksina i slobodnih radikala.

Blagodati i kontraindikacije trešanja

Plodovi trešnje usporedivi su po blagodati nara i crnog ribiza. Jedna mala bobica sadrži povećanu količinu pektina, šećera i organskih tvari, zbog čega su trešnje korisne za ljudsko tijelo..

Bobica, s svojstvenom kiselošću, sadrži dvostruko više hranjivih sastojaka od slatke trešnje. A njegov crveni pigment ne izaziva alergijske reakcije.

100 grama zrelih trešanja sadrži:

  • 85 g vode;
  • 8 g proteina;
  • 5 g masti;
  • 3 g ugljikohidrata;
  • 3 glukoza i fruktoza;
  • 5 g vlakana
  • 4 g pektina;
  • 4 g su organske kiseline (jantarna, limunska i mravlja).

Višnje sadrže vitamine A, C, E, PP, skupina B.

Korisna svojstva trešanja

Višnje se konzumiraju u bilo kojem obliku i daju vašem tijelu dodatni unos vitamina i minerala. Korisno je bobičasto voće i sok:

  1. Za kardiovaskularni sustav trešnja se smatra važnom bobicom. Redovita konzumacija trešanja smanjuje rizik od srčanog i ishemijskog napada. Tvari sadržane u trešnjama čiste i jačaju krvne žile, snižavaju krvni tlak.
  2. Uz giht, pijenje svježeg soka i pulpe trešnje smanjuje količinu mokraćne kiseline u krvi i poboljšava stanje zglobova. Ovo svojstvo trešanja pojačava učinak lijekova koji se koriste za giht..
  3. Za imunitet. Visok sadržaj vitamina C i bioflavonoida u trešnjama djeluje protuupalno. Sokovi i bobičasto voće poboljšavaju stanje tijela, snižavaju temperaturu i koriste se kao dodatak u liječenju prehlade. Preporuča se jesti i bobičasto voće zajedno s korom, koja također sadrži tvari slične po djelovanju aspirinu.
  4. Za žene. Sadržaj minerala magnezija u pulpi trešanja ono je za što su trešnje korisne za žene. Zajedno s kalcijem koji se također nalazi u bobicama, magnezij jača kosti, normalizira metabolizam glukoze, pomaže u prevladavanju umora tijekom menstruacije ili menopauze.

Trešnje nisu kontraindicirane tijekom trudnoće i pomažu u suočavanju s anemijom u tom razdoblju ženskog života..

Kontraindikacije za upotrebu trešanja

Uz sva korisna svojstva višnje, postoje i kontraindikacije za njezinu upotrebu:

  1. Na prazan želudac, bobice se ne preporučuju osobama s gastrointestinalnim poremećajima: pankreatitisom, čirima i povećanom kiselinom u želucu.
  2. Uz pozitivan učinak na zubno meso, konzumiranje velikih količina trešanja može negativno utjecati na zubnu caklinu i dovesti do propadanja zuba..
  3. Trešnje se jedu s oprezom kod dijabetes melitusa i sklonosti pretilosti, uz bobicu s malo kalorija, trešnja sadrži fruktozu i glukozu, što može povećati šećer u krvi.
  4. Trešnje se ne preporučuju osobama s određenim plućnim stanjima.

Da biste spriječili da kiseline sadržane u pulpi trešanja unište zubnu caklinu, trebate isprati usta nakon jedenja bobica..

Korisni i štetni dijelovi trešanja

Korisna svojstva trešnje posjeduje ne samo pulpa ploda, već i lišće, grane, kora, pa čak i smola biljke. Svi dijelovi trešnje bogati su mineralnim solima. Ljekovite tvari koje čine lišće imaju hemostatski učinak i koriste se za liječenje lezija na koži..

Čaj od grana biljke koristi se kod reumatizma i gastrointestinalnih poremećaja. Ljekovita svojstva kore trešnje koriste se u liječenju štitnjače i u slučaju trovanja morskim plodovima. Za liječenje urolitijaze piju se dekocije s peteljki. Od smole se priprema takozvano ljepilo koje se koristi u liječenju upala želučane sluznice.

Ljekovita svojstva trešnje i njezinih dijelova treba smatrati samo dodatkom u općoj terapiji bolesti.

Jesu li koštice trešnje štetne, ovisi o načinu njihova korištenja. Zrna trešnje sadrže amigdalin glikozid, kada uđe u ljudski želudac, razgrađuje se na tvari, od kojih je jedna otrovna cijanovodična kiselina, koja može prouzročiti teško trovanje.

Ne biste se trebali bojati slučajnog progutanja nekoliko sjemenki, ali namjerno ih jesti opasno je po život, broj više od 50 sjemenki smatra se kobnim.

Sjeme nije opasno u suhom obliku i tijekom toplinske obrade iznad 75 ° C, na primjer u kompotima i džemovima. No, prilikom pripreme alkoholnih tinktura, otrovna tvar se ne uništava, stoga se preporučuje uklanjanje kostiju prije izrade tinktura.

Ulje sjemenki trešnje koristi se u kozmetologiji za poboljšanje stanja kože. Uključujući korisna svojstva trešnje, koriste se kao zaštitno sredstvo protiv štetnog djelovanja UV zraka na kožu..

Zašto su trešnje dobre za vas - 8 znanstvenih činjenica o učincima na ljudsko zdravlje

Plodovi trešnje imaju slatkasto-kiselkast okus i sadrže ogromne količine antioksidansa, organskih kiselina, polifenola, vitamina i minerala. Bobice, lišće, cvatovi i biljni sok od davnina se koriste u ljekovite svrhe.

Suvremeni znanstvenici potvrđuju da trešnje imaju opipljive blagodati za ljude. Njegova redovita primjena smanjuje rizik od razvoja malignih novotvorina, kao i patologija iz endokrinog i kardiovaskularnog sustava; poboljšava san, povećava toleranciju na vježbanje, smanjuje tjelesnu težinu i poboljšava estetska svojstva kože.

8 korisnih svojstava

Evo 8 najboljih činjenica o zdravstvenim blagodatima trešanja koje imaju snažnu bazu dokaza..

1. Sadržaj vrijednih tvari

Općenito se sve sorte trešanja mogu grubo podijeliti u 2 skupine: kisele i slatke (poznatije kao trešnje). U usporedbi sa slatkim trešnjama, 100 grama krupnih trešanja sadrži 50% više vitamina C (17% DV) i oko 20 puta više vitamina A (26% DV).

Sadržaj kalorija obične zrele trešnje iznosi 63 kalorije na 100 grama. Sadržaj hranjivih sastojaka prikazan je u tablici:

Naziv komponenteSpecifična težina ili postotak dnevne vrijednosti na 100 grama
Protein1,3 grama
Ugljikohidrati16,5 grama
Celuloza2 grama
Vitamin A26%
Askorbinska kiselina (vitamin C)17%
Kalijpet%
Bakarpet%
Mangan4%

Višnje sadrže i malu količinu vitamina B i K.

Svaka hranjiva tvar ima specifičnu (nezamjenjivu) funkciju u tijelu:

  • Vitamin A - pruža antioksidativnu zaštitu tijelu.
  • Vitamin C - jača imunološki sustav, održava elastičnost kože i ima mnoge druge funkcije.
  • Kalij - osigurava ispravnu kontrakciju koštanih i srčanih mišića i odgovoran je za prijenos živčanih impulsa.
  • Vlakna - poboljšavaju probavu i normaliziraju rad probavnog sustava.

2. Antioksidativno djelovanje

Trešnje sadrže mnoge antioksidativne i protuupalne komponente.

Stručnjaci iz Italije tvrde da ove tvari inhibiraju oksidativni stres i sprječavaju djelovanje slobodnih radikala na sve stanice ljudskog tijela, što rezultira velikom učestalošću kroničnih bolesti i malim životnim vijekom.

Znanstvenici iz Velike Britanije primjećuju visoku učinkovitost polifenola (kojih ima u većini bobica) protiv neurodegenerativnih patologija i bolesti kardiovaskularnog sustava.

Istaknuta je uloga antioksidansa u smanjenju učestalosti malignih novotvorina (debelog crijeva i rektuma, želuca, jetre), kao i dijabetesa melitusa tipa II i drugih patologija glikemijske pozadine..

Antioksidanti također inhibiraju kroničnu upalu u stijenci debelog crijeva i u masnom tkivu. S tim je fiziološkim procesom starenje tijela povezano ranije..

3. Poboljšanje izdržljivosti i učinkovitosti treninga

Studije brazilskih znanstvenika iz 2015. godine pokazuju da antioksidativne tvari u trešnjama smanjuju ozbiljnost sindroma boli, kao i upalne i destruktivne promjene u mišićnom tkivu nakon aktivnog fizičkog napora..

Prema stručnjacima, ovo svojstvo biljke povećava brzinu oporavka nakon treninga i blagotvorno djeluje na motivacijsku sferu..

Također se pokazalo da sok od višanja povećava izdržljivost i ukupne performanse. Posebno učinkovit kod biciklista i trkača.

Studije američkih znanstvenika pokazuju da jedenje 480 mg ekstrakta trešnje dnevno u obliku praha nakon samo 10 dana dovodi do povećanja brzine maratonaca za 13%, a također značajno smanjuje bol u mišićima nakon natjecanja.

Važno je da su se u svim studijama koristili koncentrirani proizvodi od trešnje (sokovi i ekstrakti). Učinci svježih cjelovitih plodova na mišićno-koštani sustav nisu proučavani. Predlaže se da trebate jesti puno svježih trešanja da biste postigli slične rezultate, no to je prepuno nuspojava.

4. Poboljšanje rada kardiovaskularnog sustava

Uključivanje trešanja u prehranu pomaže u zaštiti zdravlja srca i krvnih žila.

Kineski znanstvenici tvrde da je svaka prehrana bogata bobicama povezana s malom učestalošću kardiovaskularnih bolesti.

Bobice mogu inhibirati stvaranje aterosklerotskih plakova, kontrolirati razinu krvnog tlaka, smanjiti rizik od nastanka krvnih ugrušaka i smanjiti učinke slobodnih radikala.

Prema zaposlenicima Sveučilišta u Miamiju (SAD), trešnje su dragocjen izvor kalija koji održava odgovarajuću kontraktilnost miokarda i, povećavajući izlučivanje natrija, snižava krvni tlak.

Talijanski stručnjaci tvrde da su visoke razine kalija u svakodnevnoj prehrani povezane s malom učestalošću moždanih udara i bolesti srčanog mišića..

Prema rezultatima francuskih studija, trešnje mogu značajno smanjiti vjerojatnost nastanka aterosklerotskih plakova u zidovima arterija, a samim time i spriječiti bolesti poput srčane bolesti, infarkta miokarda, moždanog udara, kronične cerebralne ishemije itd. Farmakološki mehanizam vjerojatno je povezan s prisutnošću antocijanina, flavonoida, katehina i polifenolskih antioksidansa u biljci..

5. Ublažavanje bolesti zglobova

Trešnje imaju izražen protuupalni učinak. Ovo se svojstvo može koristiti za smanjenje težine ili ublažavanja simptoma reumatoidnog artritisa ili gihta, kod kojih postoje značajni otekli i bolovi u zglobovima..

Brojne studije pokazuju da su trešnje vrlo učinkovite. Ne samo da uklanja simptome, već i patogenetski utječe na patologije zglobova, smanjujući ozbiljnost upalnih promjena.

Primjerice, stručnjaci iz Sjedinjenih Država otkrili su da jednokratna konzumacija 280 grama trešanja nakon nekoliko sati smanjuje koncentraciju C-reaktivnog proteina i mokraćne kiseline u krvi - glavnih pokazatelja aktivnosti reumatoidnog artritisa i gihta..

Prema drugim studijama, redovita konzumacija crvenih trešanja smanjuje rizik od ponavljanih napada gihta za 75%..

6. Poboljšanje kvalitete spavanja

Trešnje su vrijedan izvor melatonina, aktivnog metabolita koji regulira ciklus spavanja i budnosti.

Znanstvenici iz Velike Britanije pokazali su da redovita konzumacija pomaže u povećanju trajanja spavanja, kao i u poboljšanju uspavljivanja

Prema američkoj studiji, pijenje 240 ml soka od višanja prije spavanja tijekom 7 dana povećava kvalitetu i trajanje sna, kao i brzinu zaspanja..

7. Učinkovitost za mršavljenje

Prema rezultatima pokusa provedenih pod vodstvom zaposlenika Sveučilišta Michigan (SAD), trešnje povećavaju aktivnost kataboličkih procesa u masnom tkivu, što povećava njegovu potrošnju za energetske potrebe..

Bobica također sadrži malu količinu kalorija, pa se može jesti svakodnevno..

Obilje dijetalnih vlakana poboljšava motoričku aktivnost probavnog trakta i sprječava pojavu pretjeranog truljenja i procesa fermentacije koji djeluju kao neovisni čimbenici rizika za pretilost.

Kako bi se učinak povećao, preporučuje se konzumacija gorkih trešanja zajedno s prirodnim jogurtima s niskim udjelom masti i cimetom..

8. Poboljšanje stanja kože i kose

Trešnje su bogate vitaminima (C, A i malom količinom - B, E), koji poboljšavaju stanje kože, kose i noktiju.

Sljedeći se učinci primjećuju kod redovite konzumacije trešanja:

  1. Smanjivanje rizika od zloćudne transformacije epitelnih stanica kože. Najopasnije je ultraljubičasto sunčevo zračenje.
  2. Poboljšavanje glatkoće i elastičnosti kože lica, sprečavanje pojave bora.
  3. Usporavanje "starenja" kože.
  4. Jačanje kose i smanjenje gubitka kose.

Osim što se uzimaju oralno, učinkoviti su i lokalni proizvodi na bazi trešnje: maske za lice i tijelo, kreme, pilingi itd..

Sigurnost i kontraindikacije

Unatoč obilju ljekovitih svojstava, ako se uzimaju pogrešno, trešnje mogu naštetiti tijelu. Kontraindikacije uključuju:

  1. Kronične bolesti gastrointestinalnog trakta. Celuloza trešnje uzrokuje iritaciju sluznice želuca i dvanaesnika, a također povećava proizvodnju solne kiseline. Njegov pretjerani unos može uzrokovati pogoršanje gastritisa, peptičnog čira, duodenitisa itd..
  2. Alergijske reakcije. Zabranjeno je jesti višnje ako u prošlosti imate alergije na njih, kao i na ostale članove obitelji Pink (šljive, maline, jabuke, kruške, breskve itd.). Zanemarivanje pravila može dovesti do izuzetno ozbiljnih posljedica (anafilaktički šok, angioedem).
  3. Dijabetes. Trešnje su bogate ugljikohidratima. U prisutnosti dijabetes melitusa tipa I ili II, upotrebu bobica treba pažljivo normalizirati u skladu s preporukama liječnika.
  4. Patologije cakline zuba. Bobice štetno djeluju na zubnu caklinu. U prisutnosti karijesnih lezija zuba, njihovu konzumaciju treba ograničiti.

Važno je napomenuti da se u nedostatku gore opisanih kontraindikacija trešnje preporučuju ženama tijekom trudnoće, jer imaju sljedeće učinke:

  • smanjuje ozbiljnost toksikoze (u ranim fazama);
  • promiče pravilno polaganje fetalnih organa, sprečavanje malformacija;
  • osigurava prevenciju anomalija na radu.

Kako ga pravilno koristiti?

Ispod su glavna pravila za uzimanje bobica i proizvoda na njemu:

  1. U kojem je obliku bolje koristiti? Najbolje je jesti svježe trešnje. Možete mu dodati malo cimeta, šlaga, jogurta s niskim udjelom masti. Također se može ugraditi u voćne, pa čak i povrtne salate.
  2. Kolika je dnevna doza? Maksimalni dnevni unos trešanja za odraslu osobu je 500 grama, tjedno - 1500 grama.
  3. S čime se kombinira? Trešnje se izvrsno slažu s mlijekom, svježim sirom, vrhnjem, jogurtom i ostalim mliječnim proizvodima. Također se može miješati sa žitaricama, voćem i drugim bobičastim voćem (posebno jagodama). Može biti izvrsna pratnja desertima od kolača, želea, čokolade ili marcipana..
  4. Što se od toga može pripremiti? Trešnje mogu poslužiti kao izvrsna sirovina za pripremu mnogih pića: kompot, čaj, sokovi, kao i vino od višnje, liker. Uz same plodove, naširoko se koriste lišće, grane, peteljke i peteljke trešnje, koje imaju i ljekovita svojstva - od njih se rade čajevi, dekocije i tinkture. Čak se i smola stabla trešnje koristi u ljekovite svrhe..
  5. Možete li jesti divlje trešnje? Da! Divlja trešnja je čak vrijednija od vrtne trešnje i indicirana je za ublažavanje anemije, dislipidemije i artritisa. A lišće, cvjetovi i repovi djeluju antiseptički i koriste se za zarazne i upalne bolesti.
  6. Upotreba ulja trešnje. Ulje trešnje koristi se za snižavanje krvnog tlaka i korekciju razine kolesterola u krvi. U kozmetologiji se koristi za poboljšanje glatkoće kože, smanjenje bora.

Kako uštedjeti za zimu?

Postoji nekoliko načina za dugotrajno skladištenje trešanja:

  1. Smrzavanje. Najpoželjnija je smrznuta trešnja, jer zadržava maksimalnu količinu vitamina i minerala, prehrambenih vlakana. Važan uvjet je isključiti ponovno smrzavanje.!
  2. Sušenje. Sušenje značajno povećava sadržaj kalorija u bobici (do 500 kalorija na 100 grama). Ali općenito, suhe trešnje također se smatraju zdravim. Ne preporučuje se samo osobama s pretilošću ili patologijama glikemijske pozadine..
  3. Opcije bogate šećerom. Džemovi, želei i višnje zgnječene šećerom najmanje su poželjne opcije. Velike količine šećera negiraju većinu ljekovitih svojstava bobica. Takve su mogućnosti zabranjene osobama s oštećenim metabolizmom glukoze, pretilošću.

Ispravno zamrzavanje

Proces kompetentnog zamrzavanja izgleda ovako:

  1. Potrebno je odabrati najbolje bobice (velike, bez oštećenja), isprati ih, ukloniti sjeme i temeljito osušiti.
  2. Položite na pladnjeve, ako je postavljeno nekoliko slojeva bobica - napravite plastični sloj.
  3. Zamrznite 12 do 18 sati.
  4. Zatim ulijte bobice u vrećicu i spremite u zamrzivač. Rok trajanja - do 12 mjeseci.

5 popularnih recepata

Ispod su neki od najjednostavnijih recepata:

1. Kompot

Za pripremu kompota od višanja trebat će vam:

  • 500 grama trešanja;
  • 200 grama šećera;
  • 2 500 ml vode;
  • metvica - po ukusu.
  1. Isperite bobice, uklonite peteljke. Po želji možete i ukloniti kosti.
  2. U lonac ulijte vodu, prokuhajte, staklenke sterilizirajte kipućom vodom.
  3. Stavite višnje u staklenku od 3 litre po stopi od 500 grama bobica po staklenci. Po želji dodajte mentu.
  4. U staklenku dodajte 200 grama šećera, prelijte kipućom vodom, pokrijte poklopcem.
  5. Pustite da se kuha 10-15 minuta.
  6. Zarolajte poklopac, okrenite limenku, pričekajte dok se potpuno ne ohladi.

2. Morse

  • 200 grama trešanja;
  • 1000 ml prokuhane vode;
  • 120 grama šećera ili meda.
  1. Temeljito isperite bobice, uklonite peteljke.
  2. Zgnječite bobice pomoću drvenog tučka ili blendera.
  3. Iscijedite sok iz pulpe. Sok se može koristiti za druge potrebe, više nije potreban.
  4. Prelijte pulpu vodom, pustite da zavrije i kuhajte na laganoj vatri 10-15 minuta.
  5. Naprezanje. Jelo je gotovo.

3. Čaj od lišća trešnje

  • 2 žlice. l. zdrobljeni crijevni listovi;
  • 300 ml vode.
  1. Zakuhajte vodu, dodajte 2 žlice. l. biljne sirovine.
  2. Pirjajte oko 5-10 minuta.
  3. Pustite da se kuha 2-2,5 sata (pokriveno). Naprezanje. Gotovo.

4. Uvarak s grana trešnje

  • 4-5 grana biljke;
  • 500 ml vode.
  1. Pripremite 4-5 grana trešnje, slomite na komade do 1 cm.
  2. Prokuhajte vodu, dodajte grane.
  3. Dinstajte proizvod na laganoj vatri 10 minuta.
  4. Procijedite i pustite da se kuha oko 30-45 minuta. Proizvod je spreman.

5. Džem

Za izradu džema od višanja trebate:

  • trešnje - 1.000 grama;
  • šećer - 1.000 grama;
  • voda - 150 ml.
  1. Stavite višnje u lonac ili metalnu posudu, dodajte šećer i vodu.
  2. Stavite sastav da zavrije, povremeno miješajući budući džem (od rubova do sredine). Kuhajte 5 minuta. Zatim ostavite 7-8 sati.
  3. Vratite hranu na vatru. Kuhati. Kuhajte 10 minuta. Zatim zaustavite ponovno hlađenje 7-8 sati.
  4. Maknite s vatre. Složite u sterilizirane staklenke. Zarolajte poklopce.

Trešnja

To je voćna biljka iz roda šljive, iz ružičaste obitelji. Znanstvenici vjeruju da je čovjeku poznat više od 2000 godina, a prvi put je pripitomljen na teritorijima današnje Kine i Kavkaza. S botaničkog gledišta, trešnje su koštičavo voće, ali u svakodnevnom životu se tradicionalno nazivaju bobicama..

Trešnje se aktivno koriste u kuhanju i prehrani. Međutim, zbog svog vitaminsko-mineralnog kompleksa ima velik potencijal u znanstvenoj medicini i kozmetologiji. Ono što višnje izdvaja od ostalog voća je visoka razina antioksidansa i organskih kiselina. Jačaju tijelo i potiču procese regeneracije.

Korisna svojstva trešanja

Sastav i sadržaj kalorija

Osnovne tvari
(g / 100 g):
Svježe
bobice [1]
Smrznuto
bez šećera [2]
Suho
sa šećerom [3]
Konzervirano
u šećernom sirupu [4]
Svježe
sok [5]
Voda86,1387,2016.6075,6685,18
Ugljikohidrati12.1811.0280,4523.2713.70
Šećer8.499.0267,1522.1712.21
Alimentarna vlakna1.61.62.51.1-
Protein1,000,921.250,730,31
Masti0,300,440,730.100,54
Kalorije (Kcal)50463339159
Minerali (mg / 100 g):
Kalij17312437693161
Kalcijšesnaesttrinaest38desettrinaest
Fosforpetnaestšesnaest36deset17
Magnezijdevetdevet226jedanaest
Natrij31trinaest74
Željezo0,320,530,681.30,42
Cinkov0.100.100,250,060,03
Vitamini (mg / 100 g):
Vitamin Cdeset1.719.32.07.4
Vitamin PP0,4000,1370,8670,1680,3
Vitamin A0,3850,2610,8490,214-
Vitamin E0,070,050,170,23-
Vitamin B60,0440,0670,1010,0440,037
Vitamin B20,0400,0340,1010,0390,02
Vitamin B10,0300,0440,0580,016
0,060

Prije svega treba napomenuti da kemijski sastav trešanja uvelike ovisi o sorti, sastavu tla i klimi u kojoj raste..

Međutim, u svakom slučaju svježe i suho voće donosi najveće dobrobiti tijelu. Unatoč činjenici da ih se po sadržaju jednog ili drugog korisnog elementa ne može prepoznati kao prvaka, u njima je više-manje jednoliko zastupljen širok raspon vitamina i minerala. Zanimljivo je da kada se trešnja suši, hranjive tvari ne samo da se ne gube, već se njihov broj povećava. Bobice ne podnose smrzavanje tako dobro - neke su hranjive tvari i dalje uništene.

Trešnje je bolje sušiti bez dodavanja šećera, inače se njihov sadržaj kalorija povećava. Bobice konzervirane u džemovima od sirupa i višanja također se odlikuju visokim udjelom šećera i visokim udjelom kalorija. Uz to, sadrže i znatno manje vitamina i mikroelemenata, pa se šteta i zdravstvena korist višnje određuje načinom na koji se priprema ili bere.

Ljekovita svojstva

Gledajući gornje tablice, možemo zaključiti da su trešnje bogate vitaminima A i C (100 g ovih bobica pružit će 20% dnevne vrijednosti retinola i 12% askorbinske kiseline). Uz to sadrže vitamine B skupine, kao i vitamin E i PP. Također su trešnje izvor esencijalnih aminokiselina triptofana, folne kiseline i pektinskih tvari [6]. Štoviše, bobice sadrže kalij, fosfor, kalcij, magnezij, željezo, cink, bakar itd. Ali njihov glavni adut je sadržaj antioksidansa.

Jesti trešnje može imati pozitivan učinak na rad kardiovaskularnog sustava. Vitamin PP, posebno u kombinaciji s askorbinskom kiselinom, smanjuje propusnost kapilara i potiče uspostavljanje metaboličkih procesa u stijenkama krvnih žila [7]. Uz to, kemijski sastav trešanja sadrži kumarine (uglavnom oksikumarine), koji sudjeluju u regulaciji koagulacije krvi. Njihovi su učinci usporedivi s učincima antikoagulansa koji sprečavaju stvaranje krvnih ugrušaka..

Ne može se zanemariti činjenica da trešnje sadrže vitamin B9 ili folnu kiselinu. Još važnije je da u tijelo zajedno s bobicama ulaze željezo i vitamin C. Cijeli ovaj kompleks izuzetno je koristan za anemiju..

Zbog prisutnosti u svom sastavu niza organskih kiselina, naime askorbinske, limunske, jabučne, trešnje doprinose povećanju kiselosti u želucu i preporučuju se za gastritis (s niskom kiselošću). A prisutnost salicilne, mravlje i jantarne kiseline, pak, određuje baktericidna svojstva bobica.

Trešnje su bogate antioksidansima, posebno antocijaninima - glikozidima koji određuju boju bobica. Ovaj biljni pigment pomaže tijelu u borbi protiv upala i oksidacijskog stresa koji oštećuje zdrave stanice [8]. Uz to, antocijani uklanjaju mokraćnu kiselinu iz tijela i sprječavaju njezinu kristalizaciju uz naknadno taloženje na zglobovima. Tako trešnje mogu biti pomoćnik u liječenju gihta ili barem pomoći u ublažavanju njegovih napada..

Tvari sadržane u trešnji, koje se smatraju izvrsnim prirodnim enterosorbentima, pomažu u čišćenju tijela uklanjanjem otrovnih elemenata iz njega. Oni također pomažu u održavanju normalne razine kolesterola..

Prisutnost kalija i magnezija u bobici osigurava uklanjanje viška tekućine iz tijela. Samo korištenje trešanja, naravno, neće pomoći u rješavanju problema edema, ali u kombinaciji s smanjenim unosom soli i aktivnim kretanjem možete računati na primjetan učinak..

Značajna količina bakra u plodu sugerira da ima sedativna svojstva i doprinosi smirivanju živčanog sustava. Međutim, ovaj učinak nije toliko izražen da bi se računalo na kvalitativne promjene stanja osoba s ozbiljnim živčanim poremećajima..

Imajte na umu da zajedno s plodovima trešnje u tijelo ulazi jedna od esencijalnih aminokiselina, triptofan, iz kojeg se sintetiziraju hormoni serotonin i melatonin. Potonji aktivno sudjeluje u regulaciji cirkadijskih ritmova i pozitivno utječe na trajanje i kvalitetu sna. Eksperimenti su pokazali da dnevni unos 240 ml soka od višanja tijekom pet dana pomaže u uklanjanju problema sa spavanjem i pomaže ljudima koji pate od nesanice da zaspe [9].

Protuupalna i antioksidativna svojstva flavonoida koji čine bobicu omogućuju brz oporavak mišića nakon aktivnog tjelesnog napora [10]. Sok od višanja pomaže ublažiti bol i manju upalu mišića i bit će koristan redovitim vježbanjem.

Upotreba trešanja u medicini

Danas se plodovi trešnje ne koriste aktivno u konvencionalnoj medicini, iako mnoge znanstvenike proučavaju blagodati i štete ovog voća. Ali u farmakologiji se već koristi guma od trešnje (ljepljiva masa koja viri iz debla na mjestima oštećenja kore). Zbog svojih svojstava obično postaje adjuvans cjepiva - tvar namijenjena pojačavanju imunološkog odgovora tijela na ubrizgani antigen.

Osim toga, koristi se u sustavima za dostavu lijekova - za prijenos lijeka izravno do željenog organa ili stanica. Ponekad guma obavlja i čisto tehničku funkciju emulgatora, sprječavajući miješanje različitih sastojaka lijekova. Napokon, "ljepilo od trešnje", koje ima omotavajuća svojstva, ponekad se koristi u proizvodnji lijekova usmjerenih na liječenje gastrointestinalnih bolesti..

Također je vrijedno napomenuti da biljni diuretici u posljednje vrijeme stječu popularnost. Za razliku od kemijskih lijekova, pomažu u rješavanju viška tekućine uz manje gubitka korisnih elemenata. Među njima je i izvarak peteljki trešnje. Dolazi u obliku biološki aktivnih dodataka prehrani i blago djeluje na tijelo. Farmaceutske tvrtke koje razvijaju takve lijekove tvrde da zbog prisutnosti kalija i flavonoida u trešnjama dodatak pomaže u borbi protiv upale mokraćnog sustava..

Konačno, s obzirom na to da trešnje imaju jak ugodan miris, prirodna aroma se široko koristi za poboljšanje okusa i mirisa lijekova (bombona, tableta, smjesa, sirupa, praha itd.)

Trešnje u narodnoj medicini

Budući da su trešnje vrlo čest i povoljan proizvod koji sadrži puno korisnih tvari, često se koriste u receptima tradicionalne medicine. Od plodova i drugih dijelova biljke (gume, lišće, stabljike, grančice) pripremaju se infuzije, dekocije, napitci, rade oblozi i kupke. Međutim, ne biste se trebali zanositi samoliječenjem, a ako imate zdravstvenih problema, svakako se obratite liječniku. Uz odobrenje liječnika, trešnje mogu biti dobar dodatak liječenju, ali ne i njegova zamjena..

Sami po sebi, svježe bobice smatraju se blagim laksativom. Pomažu u rješavanju problema zatvora koji se javlja kod slabe pokretljivosti osobe. Također, trešnje su učinkovit pomoćnik u borbi protiv neugodnog zadaha. Treba pojasniti da voće neće riješiti zdravstvene probleme koji rezultiraju lošim zadahom. Ali u slučajevima kada ste pojeli proizvod koji, kada se probavi, oslobađa sumporne spojeve (na primjer, češnjak), trešnja će vam pomoći neutralizirati "okus".

Postoje mnogi popularni recepti koji pomažu u borbi protiv hipertenzije. Dakle, prema jednom od njih, potrebno je samljeti u blenderu ili kroz mlin za meso propustiti 200 g svježih trešanja bez koštica, 2 češnja češnjaka i 1 žlicu meda. Takvu smjesu morate uzimati jednu žlicu dnevno prije doručka..

Što se tiče svježeg soka od višanja, narodni iscjelitelji preporučuju upotrebu kod epilepsije i nekih mentalnih bolesti. Napitak djeluje sedativno zbog bakra koji sadrži. Također pozitivno djeluje na probavni sustav, poboljšavajući apetit. Štoviše, vjeruje se da je sok sposoban boriti se protiv patogena dizenterije i da će biti učinkovit kod vrućice i bronhitisa (kao ekspektorans). Konačno, kombinacija sokova od trešnje i lubenice sprječava bubrežne kamence. Obično popijte jednu čašu nakon svakog obroka..

Guma od trešnje ili jednostavno "ljepilo" za drvo dobro obavija i stoga se preporučuje za liječenje upale sluznice crijeva i želuca. Tradicionalni iscjelitelji tvrde da njegova redovita primjena smanjuje i normalizira kiselost želuca, pomažući pritom da se riješi žgaravice i napada bolova u desnoj strani. Osim toga, guma potiče brzo zacjeljivanje neraskidivih kurjih očiju. Nakon tople kupke isperite noge hladnom vodom, nanesite svježe "ljepilo" na bolno mjesto i učvrstite flasterom.

Konačno, lišće trešnje smatra se dobrim lijekom za zaustavljanje krvarenja iz nosa i ubrzavanje zacjeljivanja rana. Tradicionalni iscjelitelji preporučuju umočiti pamučne štapiće ili obloge u kašu od nasjeckanog svježeg lišća.

Dekocije

Kod prehlade praćene grloboljom, narodni iscjelitelji savjetuju stavljanje 500 g svježih višanja u 500 ml suhog crnog vina i kuhanje 10 minuta. Na kraju dodajte malo šećera. Trebate popiti piće po pola čaše 3-4 puta tijekom dana. Također se trešnja može koristiti kao antipiretik za prehladu kod djece. Trebali biste uzeti 100 g suhog voća, preliti ih s 500 ml vode i držati na laganoj vatri dok otprilike trećina tekućine ne ispari. Piće mora biti toplo kad se konzumira.

Uz same bobice, lišće se često koristi za pripremu dekocija. Primjerice, kod bolesti jetre preporuča se uzeti 10 g nasjeckanog lišća, dodati 1 čašu mlijeka i kuhati na laganoj vatri 30 minuta. Zatim filtrirajte juhu i uzimajte tri puta dnevno po 100 ml. Imajte na umu da se prije kuhanja lišće mora temeljito isprati..

Grančice trešnje smatraju se vrlo korisnima u narodnoj medicini. Također ih treba temeljito oprati, pokriti vrućom vodom, prokuhati i kuhati 5 minuta. Dobivena tekućina mora se filtrirati kroz gazu i pustiti da se ohladi. Takva juha obično se pije uz probavne smetnje i kolike, čašu 3-4 puta dnevno. Možete mu dodati i malo mlijeka te njime brisati stopala svako jutro i večer. Prema tradicionalnim liječnicima, takav će postupak pomoći u ublažavanju umora i učiniti kožu nogu mekom..

Stabljike trešnje još su jedan često korišten sastojak narodne medicine. Oni nude liječenje upaljenih zglobova (artritis, giht, reumatizam), kao i upotrebu kod urolitijaze i edema kao diuretika. U pravilu, juha se priprema brzinom od 40 g stabljika na 1 litru vode. Oprani "repovi" trešnje preliju se vodom i kuhaju na laganoj vatri 10 minuta. Zatim se juha filtrira i ohladi. Treba uzimati pola čaše 3 puta dnevno prije jela. Također, ovaj lijek može trljati zglobove noću..

Infuzije

Infuzije voća, lišća, peteljki i grančica trešnje preporučuju se za upotrebu kod kolika, probavne smetnje, povišene temperature, bronhitisa i bolesti srca. U slučaju problema s gastrointestinalnim traktom, obično uzmu 10-ak listova, operu ih i uliju 500 ml kipuće vode. Tekućine se smiju kuhati ispod poklopca oko 30 minuta. Procijedite kroz gazu i ohladite, pijte pola čaše infuzija 4 puta dnevno.

Kako bi se temperatura spustila, predlaže se kipućom vodom preliti 300 g svježih bobica bez sjemenki, pustiti da se kuhaju ispod poklopca 30 minuta i piti antipiretički lijek u toplom stanju. Kod kroničnog bronhitisa, 1 čajna žličica zdrobljenih stabljika prelije se jednom čašom kipuće vode i ostavi da malo prokuha. Morate piti 3-4 puta dnevno. Također možete uzeti oko 10 grančica trešnje do 10 cm duljine, preliti ih 1 litrom vode, kuhati 5 minuta i pustiti da se kuha oko pola sata. Piti nekoliko puta dnevno, dodajući med.

Da biste pripremili infuziju protiv bolova u srcu, trebali biste uzeti suhe višnje, dodati im suhi glog ili šipke, preliti kipućom vodom i ostaviti da se ulije ispod poklopca 40 minuta. Uzimajte po pola čaše tri puta dnevno prije jela.

Trešnje u orijentalnoj medicini

Već u davna vremena trešnje na istoku nisu se koristile samo kao prehrambeni proizvod, već i kao lijek. Primjerice, vjerovalo se da snižava krvni tlak, liječi mučninu, smiruje kipuću žuč i jača jetru i želudac. Zdrobljene kosti zajedno s fitiljem umetnute su u otvor penisa kako bi se izliječili mokraćni kanali. A redovnici su trešnjama drobili kamenje u mjehuru. Sok od višanja pomiješan s vinom smatrao se dobrim sredstvom za suzbijanje kašlja..

Trešnja se koristila i kao kozmetički proizvod. Primjerice, vjerovalo se da će nanošenje trpkog soka od višnje na lice pomoći izbjeljivanju kože i zaglađivanju bora. Osim toga, bobice su se koristile za liječenje različitih ženskih problema, poboljšanje laktacije i kod obilnih menstruacija..

U kineskoj tradicionalnoj medicini ova se bobica još uvijek smatra sredstvom za očuvanje unutarnje energije "qi". Osim toga, koristi se izvana u liječenju bolesti kože i rana. Koristi se i kod reumatskih upala..

Kako bi očistili tijelo, ugrijali želudac i zaustavili krvarenje, kineski tradicionalni iscjelitelji koriste lišće, grančice, pa čak i korijenje biljke. Međutim, upozoravaju na pretjeranu konzumaciju ovog voća, jer to može dovesti do neravnoteže yin i yang energije u tijelu..

Trešnje u znanstvenim istraživanjima

Odavno je primijećeno da, zbog svog kemijskog sastava (bogat i raznolik niz vitamina i velik broj elemenata u tragovima), plodovi trešnje i drugi dijelovi ove biljke blagotvorno djeluju na različite sustave i ljudske organe. Međutim, istraživači nastoje dobiti detaljnije informacije o svojstvima ove bobice i njenoj sposobnosti za borbu protiv određenih bolesti..

Tako su američki znanstvenici potvrdili pretpostavku da sok od višanja poboljšava kvalitetu i trajanje sna. Prema njihovom iskustvu, osobe s nesanicom mogu se riješiti ovog problema usvajanjem navike da nekoliko sati prije spavanja popiju 2 čaše svježeg soka od višanja. Prema njima, trajanje sna povećava se u prosjeku za 90 minuta. Mehanizam djelovanja objašnjava se prisutnošću kemijskih spojeva proantocijanidina u trešnjama, koji usporavaju razgradnju triptofana, koji je, pak, uključen u sintezu melatonina, hormona spavanja [11].

Također je utvrđeno da sok od višanja utječe na krvni tlak. U jednoj studiji na ovu temu, dva sata nakon primanja 300 ml voćnog napitka u ispitanika s tendencijom hipertenzije, vrijednosti sistoličkog (gornjeg) i dijastoličkog (donjeg) krvnog tlaka su se značajno smanjile. Nakon 6 sati stanje se u potpunosti vratilo u normalu [12].

Znanstvenici posebno ističu činjenicu da je za postizanje željenog učinka potrebno strogo poštivati ​​dozu i vrijeme. Dakle, ako su sudionici eksperimenta uzimali istih 300 ml soka, ali u obrocima od 100 ml tijekom tri sata, tada nije bilo značajnih promjena u krvnom tlaku. Dakle, možemo zaključiti da se potrebni procesi pokreću u tijelu tek nakon istodobne asimilacije određene doze soka [12].

Ako ne govorimo o lokalnom načinu rješavanja skokova tlaka, već o liječenju hipertenzije, tada su u drugom eksperimentu istraživači uspjeli postići dugoročnu normalizaciju krvnog tlaka ispitanika nakon svakodnevne konzumacije 480 ml soka od višanja tijekom 12 tjedana. Štoviše, imali su smanjenje razine kolesterola [15].

Nedavna istraživanja ruskih znanstvenika pokazala su još jednu moguću upotrebu gume od trešnje. Osim što se koristi kao pomoćno sredstvo za cjepivo i emulgator, može se koristiti i kao neovisni lijek za zacjeljivanje rana. Dakle, utvrđeno je da, zahvaljujući polimeru galaktoze i arabinoze u svom sastavu, "ljepilo" od trešnje pruža antibakterijski učinak. Nakon provođenja eksperimenta na miševima, znanstvenici su zaključili da je gumi u prahu najučinkovitiji u početnoj fazi procesa rane. Uklanja mikrobe iz stanica, ne iritira susjedna tkiva i ubrzava proces zacjeljivanja [13].

Prema rezultatima nedavnih istraživanja znanstvenika iz Sjedinjenih Država, plodovi trešnje sami imaju puno antioksidansa, što omogućuje borbu protiv oksidacijskog stresa, smanjujući rizik od uništavanja zdravih stanica u tijelu. Također pomaže u regulaciji razine triglicerida (tvari koje se nakupljaju u stanicama masnog tkiva) u krvi. Poznato je da su ti lipidi tjelesni energetski resurs, ali nekontrolirana konzumacija masne hrane, posebno brze hrane, dovodi do njihovog prekomjernog nakupljanja u krvnim žilama i, kao posljedicu, razvoja ateroskleroze i drugih kardiovaskularnih bolesti [14].

Istraživanje je pokazalo da konzumacija trešanja uz 30 minuta tjelesne aktivnosti neposredno prije jedenja masne hrane smanjuje rizik od pretjeranog nakupljanja triglicerida zbog povećane antioksidativne aktivnosti u tijelu [14].

Uz to, zdravstvene prednosti trešanja privlače pozornost znanstvenika koji traže alternative za sprečavanje oštećenja kostiju kod reumatoidnog artritisa. Postojeći lijekovi imaju ozbiljne nuspojave i ne mogu se dosljedno koristiti. Studije na miševima pokazale su da pripravci od trešnje mogu biti korisni kao preventivna mjera za kroničnu reumatoidnu upalu [16].

Konačno, nekoliko nedavnih studija pokazalo je prednosti trešanja za sportaše. Protuupalna i antioksidativna svojstva omogućuju sportašima dulji i intenzivniji trening te ubrzavaju proces oporavka. U jednom su eksperimentu profesionalni trkači svakodnevno konzumirali 710 ml soka od višanja tjedan dana prije i nekoliko dana nakon sudjelovanja u maratonu. Primijećeno je da su imali manje bolova u mišićima i da im je oporavak bio brži u usporedbi sa skupinom trkača koji su primali placebo [17].

Trešnje za mršavljenje

Trešnje se smatraju hranom za mršavljenje. To je djelomično točno, jer svježe voće sadrži malu količinu kalorija - samo 50 kcal na 100 g. Iako biste trebali biti svjesni da samo jedenje višanja neće dovesti do čarobnih rezultata. Da bi se postigao učinak, također je potrebno u prehranu uvesti i drugu korisnu hranu i baviti se sportom..

Međutim, trešnje mogu biti dobra pomoć u borbi protiv pretilosti, jer nisu samo malo kalorija, već i bogate dijetalnim vlaknima. Usporavaju probavu i zasićuju osobu na duže vrijeme. Tako bobičasto voće može biti dobra alternativa međuobroku koji se sastoji od sendviča ili slatkiša..

Uz to, trešnje imaju nizak glikemijski indeks i ne uzrokuju nagli porast razine šećera u tijelu. Inače, prema istraživanju američkih znanstvenika 2014. godine, dijeta koja uključuje hranu s niskim glikemijskim indeksom dovodi do većeg gubitka kilograma od prehrane koja uključuje hranu s malim udjelom masti [19].

Inače, nutricionisti posebno preporučuju jesti višnje ako često jedete brzu hranu ili bilo koju drugu masnu hranu. Bobice pomažu smanjiti stopu nakupljanja masti, posebno triglicerida, smanjuju rizik od razvoja kardiovaskularnih bolesti i dijabetesa tipa 2 [18].

Trešnje u kuhanju

Trešnje su uobičajeno i pristupačno voće, pa ih možete pronaći u gotovo svakoj kuhinji na svijetu. Ova je bobica posebno voljena u Ukrajini, gdje se okruglice s višnjama smatraju jednim od tradicionalnih nacionalnih jela. Općenito se od trešanja pripremaju konfiguracije, džemovi, umaci, dodaju se kao nadjev kolačima i pitama, pune patkom, koriste se za izradu kompota, želea, smoothieja, koktela, likera (portugalski ginjinha) i likera. Zanimljivo je da se listovi biljke dodaju krastavcima kad se sačuvaju kako bi im dali hrskavost..

U Japanu je pronađena neobična upotreba trešanja. Prvo, prodaju čips s okusom ove bobice, a, drugo, popularan je sladoled s izvanrednom kombinacijom rajčice i trešnje. Inače, ako govorimo o kombiniranju ovog voća s drugim proizvodima, onda su dobre jagode, maline, agrumi, banane, nektarine, čokolada, vanilija, cimet, lješnjaci i bademi. Od pića, trešnja se kombinira s konjakom, vinom, vermutom. Ovu bobicu možete dodati fermentiranim mliječnim proizvodima i sirevima.

Primjerice, vrlo je prikladan u ljetnoj skuti od žele, koja se lako priprema i ne zahtijeva pečenje. Za njegovu pripremu trebat će vam:

  • 500 g trešanja;
  • 500 g kiselog vrhnja;
  • 500 g svježeg sira;
  • 500 g šećera;
  • 100 g maslaca;
  • 200 g običnih kolačića;
  • 50 g želatine;
  • 1 pakiranje želea od višanja.

Kolačići zdrobljeni u mrvice moraju se pomiješati s rastopljenim maslacem i, formirajući koru, staviti na dno kalupa. Zatim trebate pobijediti svježi sir, kiselo vrhnje i šećer, dodati želatinu i opet sve pobijediti dok se ne dobije homogena masa. Polovinu trešanja treba odstraniti bez koštica, samljeti u pire i uliti u već pripremljenu kremu. Dobivenom smjesom prelijte kolač i stavite u hladnjak dok se ne stvrdne. Preostale višnje stavite na tortu, a vrh napunite kuhanim želeom. Tortu ponovno šaljemo u hladnjak dok se ne skrutne.

Usput, za brzo ljuštenje trešanja možete koristiti posebne strojeve ili ručne uređaje. Oni će uvelike olakšati i ubrzati postupak. Ako trebate oguljene trešnje prepoloviti da biste pripremili ili ukrasili jelo, tada možete posegnuti za spasom koji se koristi za rezanje cherry rajčice. Istina, treba imati na umu da će ova metoda djelovati samo ako imate dovoljno velike, a ne prezrele plodove. Dakle, bobice su čvrsto položene na ravnu ploču ili dasku, prekrivene nečim istim ravnim odozgo i, držeći se na vrhu rukom, drže između sebe oštrim nožem, prerezujući ih na dvije polovice.

Na kraju, valja napomenuti da su trešnje u prvih deset voća i povrća najosjetljivijih na onečišćenje pesticidima. Kako bi se voće očistilo, preporučuje se pomiješati 1 žlicu limunovog soka, 1 žlicu octa i 1 čašu vode. Trešnje bi trebale ležati u ovoj otopini 10 minuta, a zatim ih treba isprati tekućom vodom..

U koje samo pića ne dodaju trešnje. To uključuje vrući punč, kuhano vino, čaj i hladne napitke, sokove, kompote i razne alkoholne koktele. Prema našem mišljenju, recept za čaj od zimskih bobica zaslužuje posebnu pažnju. Da biste je pripremili, trebate umijesiti šaku odmrznutih trešanja s mentom i medom, dodati 500 ml hibiskusa i limuna. Među ljetnim pićima ističe se osvježavajući smoothie. Da biste je pripremili, morate u blenderu samljeti čašu listova mente, 200 g jagoda, 200 g trešanja, 2 banane i dodati 1 čašu vode.

Trešnje u kozmetologiji

Ne tako davno, kineski su znanstvenici proveli eksperiment koji je pokazao učinkovitost ekstrakta latica cvijeta trešnje u borbi protiv upala kože različitih etiologija. Vjerojatno ni pojava odgovarajuće kozmetike nije daleko. Što se tiče postojeće kozmetike, trebali biste obratiti pažnju na prirodno ulje sjemenki trešnje..

Izvlači se iz usitnjenih sirovina hladnim prešanjem. Zagrijavanje, rafiniranje ili bilo koje drugo dodatno pročišćavanje oduzima ulje nesaponificiranim frakcijama - biološki aktivnim tvarima koje potiču regeneraciju kože. Stoga trebate pažljivo pročitati naljepnice prilikom kupnje proizvoda i obratiti pažnju na način ekstrakcije.

Ulje se temelji na oleinskoj, stearinskoj, linolenskoj i palmitinskoj kiselini, kao i antioksidansima, tokoferolima, vitaminima E i A. Zbog prisutnosti rijetke eleostearinske kiseline, ovo sredstvo se smatra jednim od najboljih prirodnih branitelja ultraljubičastih zraka. Može se koristiti ne samo na licu, već i za njegu kože cijelog tijela, kao i na usnama i oko očiju. Lagane je teksture i brzo se upija..

Stvarajući nevidljivi zaštitni sloj na koži, ulje ne samo da je štiti od sunca, već sprječava isparavanje vlage, izravnavajući hidrolipidnu ravnotežu. Također, proizvod ima blagi hranjivi učinak, potiče sintezu kolagena i održava strukturu kože. Kada se koristi sustavno, može se čak klasificirati kao kozmetika protiv starenja..

Postoje i mnogi popularni recepti za kozmetiku na bazi trešanja. Većina su maske za lice. Među najpopularnijima su sljedeći:

  • med od višanja (5 zrelih bobica + 1 žličica tekućeg meda) - za suhu kožu;
  • trešnja i jaje (5 zrelih bobica + 1 žumanjak) - za masnu kožu;
  • kiselo vrhnje od višanja (5 zrelih bobica + 1 žličica kiselog vrhnja) - za normalni tip kože.

Opasna svojstva trešnje i kontraindikacije

Trešnje sadrže mnogo korisnih elemenata i općenito imaju blagotvoran učinak na tijelo. Međutim, istodobno je ovo voće bogato organskim kiselinama, pa ga treba jesti oprezno i ​​ne u prevelikim obrocima (ne više od čaše odjednom). U ovom slučaju, samo doziranje razdvaja koristi i štete. Također, bolje je potpuno napustiti upotrebu trešanja kada:

  • sklonost alergijama ili peludnoj groznici (sezonska alergijska reakcija na pelud);
  • pogoršanje čira na želucu;
  • gastritis s visokom kiselošću;
  • cistitis;
  • kronične bolesti pluća.

Uz to, nije preporučljivo jesti višnje na prazan želudac, jer to može nadražiti sluznicu želuca. Također biste trebali isprati usta nakon što pojedete bobice i svježi sok od višanja, jer oni mogu uništiti zubnu caklinu. Konačno, trebali biste biti oprezni s košticama trešnje, koje pri gutanju oslobađaju cijanovodičnu kiselinu i mogu imati toksični učinak na tijelo. Istina, ako ste slučajno progutali jednu nukleolusu, ne biste se trebali brinuti, smrtonosna doza je oko 50 sjemenki.

Unatoč nekim kontraindikacijama, ako višnje upotrebljavate umjereno, one donose neprocjenjivu korist tijelu: pokreću procese regeneracije, jačaju živčani i kardiovaskularni sustav, snižavaju razinu kolesterola i sprečavaju mnoge bolesti.

Na ovoj ilustraciji prikupili smo najvažnije točke o prednostima i mogućim opasnostima trešanja i bit ćemo vam vrlo zahvalni ako podijelite sliku na društvenim mrežama, uz poveznicu na našu stranicu:

Kako odabrati i čuvati trešnje

Svježe trešnje trebale bi biti čvrste, ali ne i čvrste - kad biste ih lagano pritisnuli, trebao bi postojati osjećaj da bi bobica mogla puknuti. Plodovi moraju biti s peteljkama, inače, zbog suza na koži, počinju gubiti sok i brzo propadaju. Zasićenje boje ploda ne ukazuje uvijek na njihovu zrelost, ali može ukazivati ​​na pripadnost jednoj ili drugoj sorti (neke trešnje, čak i kad su zrele, ostaju grimizne, bez dobivanja bordo boje). Višnje su obično u hladnjaku. Nezreli plodovi mogu trajati i do deset dana, a zreli - oko pet.

Ako govorimo o berbi trešanja za zimu, onda tradicionalno od njih prave džemove i džemove. Međutim, toplinska obrada lišava bobice većine vitamina, a nužno korišteni šećer značajno dodaje kalorije. Osim toga, ako višnje konzervirate sa sjemenkama, one se moraju pojesti u roku od godine dana, inače se počinje stvarati otrovna cijanovodična kiselina. Ali trešnje zadržavaju sva svoja korisna svojstva kada se osuše. Takav proizvod možete čuvati u hladnjaku i ovo je jedan od najboljih načina zimske pripreme..

Bobice se također mogu smrznuti. Iako će se količina vitamina, posebno vitamina C, malo smanjiti, trešnja će i dalje biti korisna u hladnoj sezoni. Preporučuje se smrzavanje voća odmah nakon berbe. Ako kupujete bobičasto voće u supermarketima, poželjno je paziti da pakiranje sadrži što manje komada leda i da plodovi ne trunu. Inače, šok smrzavanje postaje sve popularnije u posljednje vrijeme, kada se proizvod stavi u vakuumsko pakiranje i izloži tako niskim temperaturama da se, umjesto uobičajenih 2-3 sata, smrzne za 30 minuta i izgubi manje hranjivih sastojaka..

Zanimljivosti

Stabla trešanja rastu u gotovo svim krajevima svijeta i privlače ne samo priliku da uberu ukusne i zdrave plodove, već i priliku da uživaju u izvanrednoj ljepoti biljaka tijekom njihova razdoblja cvatnje. Primjerice, u azijskim zemljama, osim običnih trešanja, postoji i veliki broj ukrasnih biljaka koje se nazivaju sakura. Krajem ožujka - početkom travnja, gradove pretvaraju u bijelo i ružičasto rascvjetali sjaj, što privlači milijune turista kojima se mogu diviti.

Inače, u Japanu postoji čak i poseban izraz "o-hanami", koji označava tradiciju divljenja cvjetovima trešnje. Nedavno se sve više ukrasnih stabala trešanja pojavljuje u drugim zemljama svijeta. Na primjer, u Kopenhagenu, Pragu i New Yorku već postoje veliki parkovi gotovo u potpunosti zasađeni tim drvećem..

Trešnja nam je došla iz Bizanta još u XI stoljeću. I već u XII stoljeću. Jurij Dolgoruki položio je prve vrtove u moskovskoj regiji. U XVIII-XIX stoljeću. u Ruskom Carstvu počeli su se pojavljivati ​​prvi industrijski vrtovi.

Inače, početkom dvadesetog stoljeća. Predstava A.P. Čehova "Voćnjak trešanja", u kojem stablo trešnje igra ulogu oblikovanja parcele. Uz to, poznati dječji književnik J. Rodari u "Pustolovinama Cipollina" prikazao je dvije grofice u obliku trešanja, dajući im odgovarajuća imena - Grofica Trešnja, i imenovao njihovog mladog nećaka grofa Cherry.

2007. godine u Rusiji u selu Bolshiye Bakaldy otvoren je muzej posvećen trešnjama. Ovdje od 17. stoljeća. te se bobice uzgajaju i prerađuju. I u gradu Glubokoe, u Bjelorusiji, od 2013. godine održava se festival posvećen ovom voću. Na istom mjestu podignut je spomenik trešnji i postavljen veliki vrt od 1414 stabala (godine osnivanja grada). Festival cvijeta trešnje održava se svake godine u travnju u Južnoj Koreji. Što se tiče spomenika, oni se mogu naći ne samo u Bjelorusiji, već i u Rusiji (Vladimir), pa čak i u SAD-u (Minneapolis).

Zanimljivo je da na engleskom cherry i sweet cherry imaju isti naziv "cherry". A za pojašnjenje obično koriste riječi koje opisuju okus voća: "kiselo" (kiselo - odnosi se na višnje) i "slatko" (slatko - odnosi se na trešnje).

  1. Američka nacionalna baza podataka o hranjivim sastojcima, izvor
  2. Američka nacionalna baza podataka o hranjivim sastojcima, izvor
  3. Američka nacionalna baza podataka o hranjivim sastojcima, izvor
  4. Američka nacionalna baza podataka o hranjivim sastojcima, izvor
  5. Američka nacionalna baza podataka o hranjivim sastojcima, izvor
  6. Garrido M., Espino J., Toribio-Delgado A.F., Cubero J., Maynar-Marino J.I., Barriga C., Paredes S.D., Rodriguez A.B. Proizvod na bazi trešnje iz doline Jerte kao opskrba triptofanom. 2012., str. 9-14.
  7. Maškovski M.D. Lijekovi. - 15. izd. - M.: Novaya Volna, 2005. - S.629-630. - 1200 s.
  8. Gil-Cardoso K., Gines I., Pinent M., Ardevol A., Arola L. Kronična suplementacija prehrambenim proantocijanidinima štiti od intestinalnih promjena uzrokovanih prehranom kod pretilih štakora // Molecular Nutrition & Food Research. - 2017.
  9. Howatson G., Bell P.G., Tallent J., Middleton B., McHugh M.P., Ellis J. Učinak trpkog soka od trešnje (Prunus cerasus) na razinu melatonina i poboljšanu kvalitetu sna, - prosinac, 51. (8), 2012..
  10. De Lima L., de Oliveira Assumpcao C., Prestes J., Denadai B. Konzumacija trešanja kao strategija za ublažavanje oštećenja mišića i upala izazvanih vježbama kod ljudi. Nutr. Hosp. 2015.
  11. Popij ovo, spavaj još 90 minuta noću, izvor
  12. Kent K., Charlton K.E., Jenner A., ​​Roodenrys S. Akutno smanjenje krvnog tlaka nakon konzumacije soka od višanja bogate antocijanima može ovisiti o intervalu doze: Pilot križna studija. Int. J. Food Sci. Nutr. 2016. godine.
  13. Netylko G.I., Rumakin V.P., Bozhkova S.A., Polyakova E.M. Procjena učinka ceravulne gume na proces zacjeljivanja rana u eksperimentu in vivo // International Journal of Applied and Fundamental Research. - 2016. - broj 7-2. - S. 226-229.
  14. K.R. Polley, N.J. Oswell, R.B. Pegg, J.A. Cooper. Trpka konzumacija višnje sa ili bez prethodnog vježbanja povećava antioksidativni kapacitet i smanjuje razinu triglicerida nakon obroka s visokim udjelom masti. Primijenjena fiziologija, prehrana i metabolizam, 27. ožujka 2019.
  15. Chai S.C., Davis K., Zhang Z., Zha L., Kirschner K.F. Učinci trpkog soka od trešnje na biomarkere upale i oksidativnog stresa u starijih odraslih osoba. Nutrients 11 (2), 22. siječnja 2019.
  16. Moon N., Effiong L., Song L., Gardner T.R., Soung D.Y. Kisela trešnja sprečava gubitak kostiju inhibicijom RANKL-a kod TNF-prekomjernih miševa. Nutrienti 11 (1), 29. prosinca 2018.
  17. Kuehl K.S., Perrier E.T., Elliot D.L., Chesnutt J.C. Učinkovitost trpkog soka od trešnje u smanjenju bolova u mišićima tijekom trčanja: randomizirano kontrolirano ispitivanje. Časopis Međunarodnog društva za sportsku prehranu, svibanj 2010.
  18. Trešnje: šest skrivenih zdravstvenih blagodati ove superhrane, https://clearmedicine.com/suoerfoods-cherries/
  19. Kako smanjiti struk trešnjama, izvor

Zabranjeno je koristiti bilo koji materijal bez našeg prethodnog pismenog pristanka..

Uprava nije odgovorna za bilo kakav pokušaj korištenja bilo kojeg recepta, savjeta ili dijete, a također ne jamči da će navedeni podaci pomoći ili štetiti vama osobno. Budite razboriti i uvijek se obratite odgovarajućem liječniku!